Pompa Sürücü Sistemleri

Pompa Sürücü Sistemleri

80 yıllık bir inovasyon süreci bulunan Danfoss markası, yarının dünyasının daha az kaynak kullanarak daha fazlasını yapmasına olanak sağlayan teknolojiler geliştirme hedefi ile çalışmalar yürütmektedir. Değişken hız sürücüleri, ayarlanabilir frekans dönüştürücüleri, ayarlanabilir hız sürücüleri, değişken frekans dönüştürücüleri ac sürücü nedir konu başlığının cevapları olmaktadır. AC sürücüler pek çok endüstriyel fieldbus haberleşmesini destekliyor. Bu şekilde entegrasyon sağlanıyor. Yüksek kalitede kondansatörleri ile sürücü ömürleri uzamaktadır. Konformal kaplamalar ile de fabrika gibi alanlarda yüksek güvenilirlik sağlanıyor. Pompa ve fan sistemleri ise, ac sürücü sistemelerinin en ço kullanıldığı yerlerin başında gelir. Enerji verimliliği ve pompa sistemlerinin ömürlerinin arttırılması için sürücü sistemleri önemlidir.

Pompa sistemlerinde AC Sürücü kullanımı önemlidir.

 Pompa Sürücüleri | VLT Sürücüler

VLT danfoss sürücü özel uygulama gereksinimlerine göre tasarruf getirmekte ve güvenilir, özel, kullanıcı dostu ürünler olmaktadır. Değişken hızdaki sürüler motor üreticilerinden bağımsız olmakta ve tüm motor teknolojileri ile uyum sağlamaktadır. Düşük voltajlı olan bu sürücüler; akuple, hareket, kontrol sürücüleri ve motorlu redüktör olmaktadır. DrivePro hizmetleri ile AC sürücüleriniz desteklenir. VFD uygulamalarından bu şekilde en iyi oranlarda yararlanabilirsiniz.

Fan Sürücüleri Vacon Sürücüleri

En uygun proses kontrolü sağlayan bu sürücüler, enerji verimliliği sağlamaktadır. Hava ve sıcı soğutmalı sürücüleri içeren portföy 0,25 kW- 5,3 MW güç aralığını kapsıyor. Vacon 100 akışı, akış kontrolü geliştirmekte; Vacon 100 endüstriyel tüm ana kontrol sistemlerine kolayca entegre edilmekte; Vacon 100 X yüksek basınç ve titreşim seviyelerine karşı dayanıklı olmaktadır. VLT Hvac modelleri içerisinde yer alan danfoss frekans konventörü pompa, kompresör sürücüsü olabilmektedir. Merkezi sistemlere de kolay bir şekilde adapte olabilmektedir. Bu alanda danfoss hvac sürücü seçenekleri bu alanda farklı kullanımlar için geliştirilmiş modelleri ile bulunabilir.

Motor ve pompa uygulamalarında AC Sürücü

Endüstriniz İçin Çözümler

Geniş bir AC sürücü yelpazesi içinde doğru uygulamayı seçmek zor olabilir. Otomotiv sektöründe dafnoss teknolojileri ile verimliliği artırabilirsiniz. Soğutulmuş taşımanın daha verimli olması ve toplu taşımanın daha güvenilir olması da söz konusudur. Binalar için kaliteli ve konforlu enerji, maliyet tasarrufu getirmektedir. Konutlarda yenilenmiş binalarda yatırım geri dönüşümü sağlamaktadır. İlçe enerjisi alanında ise dünyanın en deneyimli bölge enerjisi yetkililerinden biri olan marka, bölge soğutma ve ısıtma projelerinden tercih edilebilir. Sanayi alanında büyüyen dünya nüfusunda talepleri karşılayabilmek adına alt yapı ve ağır sanayi talep edilmektedir. Emisyonlar en aza indirilmekte ve bu şekilde enerji tüketimi azaltılmaktadır. Soğutma ve klima alanında dünyanın en geniş havalandırma ve soğutma çözümleri portföyü sunuluyor. Optimize edilen yüksek güvenilirlik sayesinde yeni enerji ve performans standartlarını karşılayan maliyetler oluşturulmaktadır. Mobil hidrolik alanında ise tahrik ve direksiyon çalışma fonksiyonlarında güç yönetimi ile makine performansı elde ediliyor.

Zorlu koşullarda sabit güç ve tork gerektiren uygulamalarda Danfoss sürücü kullanılıyor. Kullanımı kolay olduğu kadar dayanıklı özelliği de bulunan sürücüler motor kontrolü sağlamaktadır. Magnet motor, senkron relüktans motorlarda yüksek performans elde edilmektedir. RS 232 ve Ethernet entegre sistemlerinde büyün endüstriyel haberleşme protokolleri desteklenmektedir. Aşırı sıcaklık koruması ve ATEX sertifikası da bulunuyor. Pompa veya fan sistemlerinde yine doğru AC sürücü seçimi, sizlere hem enerji tasarrufu hem de uzun ömürlü bir ürün kullanımı sağlayacaktır.

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

Share

Alanındaki yoğun emek, uzun tecrübe ve bilgi birikime ile değişen ve hızla gelişen Türkiye pazar koşullarında, her seviyede otomasyon ve elektrik-elektronik uygulamalarına ve ürün talebine hizmet sağlayan genç ve dinamik bir firmayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pompy wtryskowe|cheap huarache shoes| bombas inyeccion|cheap jordans|cheap air max| cheap sneaker|wholesale jordans|cheap china jordans|cheap wholesale jordans