Panasonic Işık Perdeleri

Panasonic SF4B Serisi Kategori 4 Güvenlik Bariyerleri

10, 20 ya da 40mm ışın zift ve evrensel 14ms tepki süresi ile yüksek fonksiyonellik, IP67, tip 4 ışık perdesi

Tip 4 Emniyet Işık PerdesiGüvenlik ışık perdeleri SF4B serisi ile Panasonic, tüm piyasadaki en küçük paketlerin birinin içinde, kolayca entegre, tam özellikli ışık perdesi oluşturmak için önceki modellerin başarılı özellikler kapalı inşa etti.

Hiçbir ölü bölge tasarım ışık perdesi bir dış kaynaktan üniteye hasar daha az potansiyele sahip, dolayısıyla daha verimli bir entegrasyon oluşturarak, makinenizin iç çerçevesine yerleştirilebilir sağlar.

SF4B ışık perdesi üç standart tipleri mevcuttur

  • Parmak Koruma Türü: Minimum algılama nesne boyutu 14mm (0,551 “) bir ışın adım ile 10mm
  • El Koruma Türü Minimum algılama nesne boyutu 25mm (0,984 “) bir ışın adım ile 20mm
  • Kol / Ayak Koruma Tipi Minimum algılama nesne boyutu 45mm (1,772 “) bir ışın adım ile 40mm

Her türlü serbestçe NPN veya PNP transistör çıkışları ya da sağlamak için kablolu olabilir.

Yüksek Hızlı Tepki

SF4B serisi evrensel sahip 14ms tepki süresi ne olursa olsun, kanal sayısı, kiriş ekseni zift ya da seri bağlı birim sayısı. Sonuç makinenizde güvenlik mesafeleri ayarlanmasıyla ilgili hesaplama işin bir sadeleştirme. Parmak koruma türü ultra küçük ışın zift ile birleştiğinde tepki süresi, geleneksel bir model daha tehlike noktası çok daha yakın ışık perdesinin kurulum sağlar.

Susturma / Karartma Emniyet Devresi Dahili

Işık perdesinin kendisi içine tüm fonksiyonları entegre ederek, artık pahalı güvenlik röle ünitesi veya kesme / kısma modüller için bir ihtiyaç vardır.

On-board denetleyici gibi yüzen blank, sabit körleme ve bütün perde susturulması gibi standart fonksiyonlarını destekler. SF4B Yeni Panasonic münhasır, bir kanal kısma seçmek geçmektedir nesne perdenin tüm uzunluğu kadar almaz ise kısmen perdeyi kapatmak için kullanıcı için izin fonksiyonu. Ayrıca güç kısma sırasında kayıp olduğunu durumunda iş parçasının kolay çıkarılması için izin veren bir kısma ayarı fonksiyonu dahildir.

Tüm kesme / kısma fonksiyonları kolayca kullanılarak yapılandırılan SFB-HC Handy Denetleyicisi. Buna ek olarak, SFB-HC , aynı zamanda şifre yetkisiz değişikliklere karşı korumak, ışık emisyon yoğunluğunu kontrol edebilirsiniz, ve kolayca diğer ışık perdeleri için ayarları kopyalayın.

ELCA İşlevi

SF4B aynı zamanda yüksek yoğunluklu yabancı ışığın etkisini iptal değil aynı zamanda ışık perdesinin tarama zamanlamasını kaydırarak diğer birimleri ile karşılıklı etkileşim önler sadece gelişmiş parazit önleme sistemine sahiptir.

Kolay Bakım

SF4B okumak için kolay bir ile donatılmış dijital hata göstergesi sorun son derece basit hale getirir.

Panasonic ayrıca uygun montaj seçenekleri bir dizi yanı sıra dış darbelere eklenen direnç kullanılabilir bir koruma çubuğu sağlar.

Opsiyonel Kontrol Ünitesi

Panasonic dört isteğe bağlı denetim birimleri sunmaktadır.
Plug-in Type Kontrol Ünitesi SF-C11: çıkarılabilir terminal bloğu ile hızlı bağlantı sağlar.
Sağlam Tipi Kontrol Ünitesi SF-C12: Bir kontrol paneli konut için gerek kalmadan, tek başına kurulum için IP65 muhafaza bir metal sağlar.
İnce Kontrol Ünitesi SF-C13: Sadece 22mm kalınlığı ile, bu kontrol ünitesi bile küçük kontrol kutulara yerleştirilebilir.
Uygulama Genişletme Ünitesi SF-C14EX: acil stop anahtarı kısma için işlevsellik içerir ve yarı iletken çıkışlar kullanır. Ekipmanın kısmen veya tamamen kapatma olabilir bu yüzden de üç güvenlik devrelerinin bağımsız kontrol sağlar.

KaydetKaydet

pompy wtryskowe|cheap huarache shoes| bombas inyeccion|cheap jordans|cheap air max| cheap sneaker|wholesale jordans|cheap china jordans|cheap wholesale jordans