Danfoss Vacon Sürücü Serisi

Danfoss VACON Sürücü serisi, fabrikalarda ve tesislerde sıklıkla kullanılan kendini kanıtlamış bir seridir. 27’yi aşkın ülkede satışı ve servis noktaları bulunan Danfoss, 2000’li yıllardan bu yana ülkemizde de danfoss bayileri tarafından satışı ve servis desteği olarak sunulmaktadır. Marka bir dünya lideri olmakta ve uzun yıllardan bu yana edindiği saha tecrübesi ile müşteri ihtiyaçlarını en düzeyde karşılamaktadır.

Vacon 100 Katalog

Danfoss Vacon sürücü serisi birçok tesiste kullanılabilmektedir.

Genel olarak müşterilerini efektif fiyat çözümleri ile buluşturmayı amaç edinen marka, AC sürücü teknoloji ile de proses verimliliğini artırmaktadır. Kullanıcıya daha avantajlı, verimli ve tasarruflu bir kullanım sunan sürücüler, otomasyon ve endüstri sektörlerinde hizmetler vermektedir. Bunlar arasında yer alan Danfoss sürücü VACON 20 serisi, PID kontrolleri yapabileceğini sürücülerdir. Boyutları ile sizi etkileyebilecek bir yapıda olan sürücüler otomatik tork yükseltme özelliğine sahiptir. Yüzde 150 yüklenebilirlik ağır şart uygulamaları ile esneklik sağlamaktadır. Havalandırma, üretim, paketleme, konveyör, makinacılık, soğutma alanlarında rahatlıkla ihtiyaçlara cevap vermektedir.

Danfoss Vacon Sürücü Avantajları

Maksimum enerji verimliliği sağlayan danfoss frekans konvertörü kolay entegrasyon ve kurulum sağlamaktadır. Korozyona, neme ve rutubete karşı oldukça dayanıklıdır. EMC filtreleri sayesinde elektromanyetik alanlara dayanımı en üst seviyede yer alıyor. Özellikle devreye almak çok kolaydır. Bu nedenle sadece sürücünün hızının girilmesi yeterli olacaktır. Harmonik üretimi en az seviyelerde yer alıyor. AC sürücü seçimi yaparken uygulama alanına, çalışma sıcaklığına, EMC şartlarına, çalışma gücü ve hızına mutlaka dikkat edilmelidir. Frekans konvektörler akıllı ısı yönetimi ile ön planda kendilerine yer bulmaktadır.

Endüstriyel otomasyon ve güç şebekeleri alanlarında hizmet sunan dünyanın önde gelen teknoloji liderlerinden biri olan Danfoss, 130 yılı aşan bir inovasyon geleneğini sürdürmektedir. Gelişmiş sürücü üreticileri arasında yer alan marka, Danfoss sürücü seçenekleri ile zorlu ortamlarda çalışabilmesi, uzun çalışma ömürleri, kolay kullanım ve güvenilirlik elde edebilirsiniz. Farklı alanlardaki ihtiyaçlara birebir çözümler sunulmaktadır.

Motor kontrol cihazı modellerinin yanında hız kontrol cihazı modelleri bulunuyor. LCD ekranlı olan bu modellerde alfanümerik kontrol paneli yer alıyor. Kopyalama fonksiyonun yanında farklı sürücülere aktarmak ve belirli sistem yedeklemek amacı ile de kontrol paneli belleğine kopyalanmaktadır. Koşullara duyarlı yardım ve gerçek zamanlı saati bulunan sürücüler ideal bir kullanıma sahiptir. Motor kontrol cihazlarında ise ileri düzeyde kontrol panelli sezgisel çalışma özellikleri yer alıyor. Ayrıca sensörsüz vektör kontrolleri de yapılabilmektedir.

KaydetKaydet

pompy wtryskowe|cheap huarache shoes| bombas inyeccion|cheap jordans|cheap air max| cheap sneaker|wholesale jordans|cheap china jordans|cheap wholesale jordans