Danfoss Sürücü

Danfoss Sürücü

Danfoss sürücüler, elektrik motor ve tahrik sistemlerinin kontrolünde birçok avantaj sağlar. AC Sürücüler sayesinde, elektrik enerjisinin tasarrufunda maksimum fayda sağlanır. Günümüzde sürücüler, birçok uygulamaya özel olarak geliştirilmiştir. Su arıtma tesisleri, motor ve pompa, HVAC sistemleri sayılabilir. Danfoss sürücüler, otomasyon sistemlerine de kolaylıkla entegre olabilir, böylece uzaktan da bu sürücüleri izleyebilirsiniz. Bugün günümüzde AC sürücüler sayesinde, elektrik enerjisinde ciddi tasarruf edilmektedir.

Danfoss VLT Genel Sürücü Kataloğu

Danfoss Sürücüler Nerede Kullanır?

Danfoss sürücüler, öncelikle elektrik motor sistemlerinde enerji tasarrufu sağlar. Sürücü sistemin hızını ayarlayarak, proseslerin iyileştirilmesine katkıda bulunur. Makinalara düşen, mekanik gücü düşürerek, gerilimleri azaltır. Daha düşük seviyelerde gürültü oluşmasını sağlar.

-Elektrik motorlarının kontrolü

-Fan ve pompa kontrolü

-Güneş enerji sistemleri

-Tork kontrolü gerektiren her yerde

Danfoss Sürücülerin Avantajları

Danfoss sürücüler öncelikle oldukça geniş bir uygulama alanı sunar. Gemi sistemlerinden, fabrikalara birçok alanda özelleştirilmiş, sürücü çözümleri daha entegre ve hızlı çözümler sunar.

-Düşük seviyede harmonik oluşturur

-Geniş güç ve gerilim çalışma aralıkları

Profibus, Ethernet, BacNet, Canopen gibi birçok saha iletişim protokolünü destekler.

-Akıllı DC link teknolojisi ile daha uzun sürücü ömrü

-Özel soğutma sistemleri ile maksimum koruma

-Elektrik motorundan bağımsız yapısı

 

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

Share

Alanındaki yoğun emek, uzun tecrübe ve bilgi birikime ile değişen ve hızla gelişen Türkiye pazar koşullarında, her seviyede otomasyon ve elektrik-elektronik uygulamalarına ve ürün talebine hizmet sağlayan genç ve dinamik bir firmayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pompy wtryskowe|cheap huarache shoes| bombas inyeccion|cheap jordans|cheap air max| cheap sneaker|wholesale jordans|cheap china jordans|cheap wholesale jordans