Danfoss Sürücü Arıza Kodları

Danfoss arıza kodları

 Danfoss sürücüler, yenilikçi ve tasarruflu özellikleriyle ilgi gören bir sistemdir. Vlt, hvac ve Vcon sürücü kategorisinde çözüm üreten bu sürücüler, farklı kategorilerde işlem görmektedir. Yedek parça, teknik dökümantasyon ve sürücü yapılandırma hizmet kriterini oluşturmaktadır. Enerji kategorisinde aldığı ödüllerle adını duyuran Danfoss sürücü, perakende soğutma kategorisinde etkili çözüm seçenekleriyle tanınmıştır. Soğutma kategorisinde sektörel bazda etkili sonuçlar meydana getirmiştir. Tasarruflu özelliklere sahip bu sistem, verimi artıran bir seçenektir. Tasarruf kategorisinde çözüm üreten bu sürücüler, aynı zamanda verimliliğin artırılmasında birinci derecede etkilidir. Bu yazımızda sizlere, Danfoss sürücülerin arıza kodlarını ve anlama geldiklerini belirteceğiz.

 Arıza Kodları

Süreç denetiminin gelişiminde etkili olan ve elektrikli motorun hız kontrolünü gerçekleştirmeye yarayan Ac sürücü, süreç denetimini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ac sürücü nedir?, motora uygulanan mekanik baskıyı da azaltmaktadır. Enerji tasarrufunu sağlayan bu sürücüler, gelgit, rüzgar ve güneş enerjisi kaynakları enerjiye dönüştürebilmektedir. Motor verimini en iyi şekilde artıran bu sürücüler, aynı zamanda tasarruf sağlamaktadır.

  1. FC 300 Arıza Kodu
  2. FC 051 Arıza Kodu
  3. FC 101 Arıza Kodu
  4. FC 102 Arıza Kodu
  5. FC 202 Arıza Kodu

Danfoss Arıza Kodları

 Danfoss Frekans Konvertörü

Özel çözüm gerektiren durumlarda kullanılan ve bu kategoride oldukça başarılı olan VLT sürücüleri, özel uygulama kategorisine uyumlu özelliklere sahiptir. Danfoss sürücüler motor üreticilerinden bağımsızdır. Motor özelliklerine uyumludur. Düşük voltajlı sürücülerin fayda sağlaması için Danfoss frekans konventörü gerekir. Özellik olarak düşük voltajlı sürücülerin verimini artırmaktadır. Çalışma kapasitesini artıran bu konventörler, kapasite bakımından yetersiz olan çalışma sistemlerini, daha iyi bir noktaya getirebilmektedir. Servis hizmetleri kategorisiyle, uzun ömürlü ve verimli kullanım kapasitesine sahiptir.

 Başlıca Arıza Kodları ve Anlamları

Verimlilik artırma kategorisinde başarılı ve etkili çözümleri bir araya getirebilen Danfoss 100 kw sürücü motor çalışma sistemlerine uyum sağlamaktadır. Toplu taşıma kategorisinde gerçekleştirilen işlemlerin konforlu ve problemsiz olması için, motorun soğuk zincirinin korunması en önemli konudur. Ticari binalarda tasarrufu sağlayan bu sürücüler, yeni binalarda geri dönüşüm meydana getirmektedir. Danfoss sürücüler, ilçe enerjisi konusunda da etkili çözümler üretmektedir. Su ve atık su alanlarında, klima ve soğutmada, mobil hidrolik sanayisinde, deniz sektöründe, enerji ve doğalkaynaklar kategorisinde, yiyecek ve içecek sınıfında, etkili çözümler sunmaktadır. Geniş kullanım sahası nedeniyle, pratik çözüm kategorisinde tercih edilen seçenekler içerisinde yer almaktadır. Danfoss kategorisinde sunulan diğer bir çalışma ise pompa ve sulama kategorisi için geliştirilen etkili Danfoss hvac sürücü seçenekleridir. Bu kategoride gerekli olan temel gereksinimleri karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Pratik ve kolay bir şekilde adapte olabilen bu sürücüler, verimliliği artırmaktadır. Slikon gücü, yangınla mücadele, güç çözümleri, ısıtma, soğutma ve yüksek basınç pompalar kategorisinde birinci sınıf çözüm üretmektedir.

Danfoss sürücülerin arıza kodları ve teknik destek talebi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel çözümler üreten ve bu kategoride özel tasarım özelliklerine sahip olan bu sürücüler, hızlı ve etkili çözüm seçeneklerine sahiptir. Pompa ve sulama kategorisinde çözüm üreten ve enerji kullanımı kategorisinde söz sahibi olan bu sistem, enerji tasarrufu ve verimlilik kategorisinde de oldukça başarılıdır. Danfoss arıza kodları ve anlama geldiğini öğrenmek  ve teknik destek almak için uzman mühendislerimizden hemen yardım alabilirsiniz.

Hemen Formu Doldur

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

Share

Alanındaki yoğun emek, uzun tecrübe ve bilgi birikime ile değişen ve hızla gelişen Türkiye pazar koşullarında, her seviyede otomasyon ve elektrik-elektronik uygulamalarına ve ürün talebine hizmet sağlayan genç ve dinamik bir firmayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pompy wtryskowe|cheap huarache shoes| bombas inyeccion|cheap jordans|cheap air max| cheap sneaker|wholesale jordans|cheap china jordans|cheap wholesale jordans