Danfoss Kullanım Kılavuzu

Danfoss Kullanım Kılavuzu

İklim, enerji, gıda, alt yapı işinin odağı olan Danfoss, yenilikçi çözümleri ve enerji verimli tedarikçilerinden biri olmaktadır. Bu alanda Danfoss sürücü seçenekleri içerisinde VLT, VACON ürünleri bulunmaktadır. Ayarlanabilir hız sürücüleri, frekans dönüştürücüleri, değişken frekans kontrolü şeklinde AC sürücüleri nitelendirilebilmektedir. Bu yazımızdan Danfoss kullanım kılavuzu ve kataloglarına ulaşabilirsiniz.

VLT Ürün Seçenekleri

Fieldbus kullanan AC sürücüleri bu şekilde sistem maliyetlerini azaltır. Daha verimli ve iletişim alanında daha hızlı bir kullanım oluşturmasının yanında daha kolay bir arayüz elde edilir. İşlevsel uzantıları bakımından I/O genişletilmekte ve çok çeşitli geri besleme cihazlar ile arayüzler sağlanmaktadır. Bu da AC sürücüsünün esneklik bakımında artması anlamına geliyor. Soğutma ve kurlum alanında ise yüksek düzeyde sürücü performansı sağlanmakta ve uzun süre boyunca kullanılmaktadır. Bu alanda ac sürücü nedir konu başlığında ayarlanabilir, kullanımı ve kurulumu pratik seçenekler olarak tanımlamalar yapılabilir. Güç kalitesinde ise yüksek önem verilen sistemlerde AC sürücüler en iyi güvenilirliği sağlamakta ve verimlilik getirmektedir. Özellikle programlanabilir kontrolörler yüksek seviye kontrolü için gelişmiş kontrol özelliklerine sahiptir.

VACON Ürün Seçenekleri

Vacon 20 Serisi PID kontrol yapılabilecek yapılardadır. Tork yükseltme özelliği yüzde 150 yüklenebilirlik ağır şat uygulamalarınızda esneklik sağlar. Üretim ve paketleme, konveyör, makinacılık, soğutma, havalandırma ihtiyaçlarına çok pratik bir şekilde cevap vermektedir. 20 Cold Plate sürücüsü ise soğutma sistemini kullanmaktadır. Soğuk yüzeye monte edilir ve yüksek sıcaklıktaki ortamlar içinde ideal bir çözümdür. Bu alanda Danfoss 100 kw sürücü pompa ve havalandırma uygulamaları için özel olarak dizayn edilmiştir. Pompa uygulamalarında kullanılmak üzere ihtiyaç duyulan tüm özellikleri bünyesinde standart olarak bulundurur. Ekstra herhangi bir kontrolcüye ihtiyaç duymadan çözümler sunabilir. 100X dizaynı ise IP66 koruma sınıfında yer alıyor. Motor üzerine monte edilmekte ve bu şekilde inanılmaz kolaylıklar sunmaktadır. Pano maliyetinin ve kablo maliyetinin azaltmakta ve zaman kazandırmaktadır.

 

HVAC AC Sürücü

Hvac sistemleri enerji verimliliği sağlanmasının yanında iletişim maliyetlerinizi de azaltmaktadır. Bu da danfoss HVAC sürücü kullanımları ilse yüksek verimlilik ve kalite standartlarında düzen getirecektir. Bina teknolojilerinde enerji tesisatı, tüketim ve iletim bileşenlerini kapsayan tüm bina tipleri için bu sürücüler verimli kontrol ve geçiş sağlamaktadır. Özellikle bina teknolojileri ve bu alandaki talepler sürekli olarak değişmektedir. Bu nedenle ekonomik, güvenilir ve ihtiyaçlarınızı birebir karşılayan bu çözümler sizi oldukça rahatlatacaktır.

HVAC uygulamalarından biri olan danfoss frekans konventörü asenkron motor uygulamaları gibi pek çok farklı ortamda güven içerisinde kullanılabilir. İyi bir enerji verimliliği sağlayan sürücüler arasında yer alan frekans konvektör uygulama alanları ulaşılabilir değildir. Bu nedenle zorlu endüstriyel ortamlarda az müdahale edilmesi gereklidir. Motor teknolojileri, Danfoss inverter ile verimliliği ön plana çıkaran ürünler ortaya çıkarmaktadır. Verimli çalışma ortamlarında daha az maliyetler oluşturan bu sistemler her kullanım alanında büyük avantajlar getiriyor.

KaydetKaydet

Share

Alanındaki yoğun emek, uzun tecrübe ve bilgi birikime ile değişen ve hızla gelişen Türkiye pazar koşullarında, her seviyede otomasyon ve elektrik-elektronik uygulamalarına ve ürün talebine hizmet sağlayan genç ve dinamik bir firmayız.

Recommended Posts

Comments

  1. İsmail sözer Says: Ağustos 2, 2018 at 1:54 pm

    Ürünleriniz çok güzel zaten kullanıyorum ama 250 kw ve üstü sürücüleriniz mevcutmu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pompy wtryskowe|cheap huarache shoes| bombas inyeccion|cheap jordans|cheap air max| cheap sneaker|wholesale jordans|cheap china jordans|cheap wholesale jordans