Danfoss HVAC Sürücü

Danfoss HVAC Sürücü

Kullanıcı dostu arayüzler, dağıtılmış zeka ve daha az güç tüketimi ile Danfoss AC sürücüler, fanların performansını optimize eder. VLT® HVAC Sürücü ve VLT® Soğutma Sürücüsü, hız basınç sensörü değerlerini akış değerlerine dönüştürerek, sabit akışa veya sabit diferansiyel akışa bağlı olarak kurulumu mümkün kılar. Bu hem konforu hem de enerji tüketimini optimize eder. Konfor seviyelerini daha da iyileştirmek için, fanlara bağlı tahrikler, havalandırma sisteminde rezonans ve hasar oluşturan frekans bantlarını önlemek için ayarlanabilir.

Genişletilmiş bina yönetim sistemi kapasitesi

Bir bina yönetim sistemi ağına entegre edildiğinde, kontrolörün kapasitesini uzatmak için, tüm HVAC sürücü I/O noktaları uzak I/O’lar olarak kullanılabilir. Örneğin, oda sıcaklığı sensörleri (Pt1000 / Ni1000) doğrudan sisteme bağlanabilir.

Geliştirilmiş hava işleme performansı

VLT HVAC Sürücü ve VLT Soğutma Sürücüsü, dahili Smart Logic Controller ve fan, valf ve damperlerle hava kontrol fonksiyonlarını kontrol etmek için dört adet otomatik ayarlı PID kontrol cihazı ile donatılmıştır. Bina yönetim sisteminin doğrudan dijital denetleyicileri serbest bırakılır ve değerli veri noktaları, hava işleme maliyetlerini düşürür.

VLT HVAC Sürücü, sensörler, gerçek zamanlı işlevsellik ve zamanla ilgili eylemlerden mantıksal kuralları ve girdileri işler. Bu, AC sürücünün çok çeşitli işlevleri daha iyi kontrol etmesini sağlar.

  • Hafta sonu ve çalışma günü programları
  • Sıcaklık kontrolü için basamaklı P-PI
  • Taze ve çıkış havası arasında akış dengelemesi
  • Bant izleme – akım ve hız arasındaki ilişkiden, AC sürücü kırık bir kemeri güvenilir bir şekilde algılayabilir. Hava akışının eksikliği hemen tespit edilir, böylece maliyetleri ve duruş sürelerini azaltmak için önlem alınabilir.

Hastane ventilasyonunda güvenlik

Hastane ventilasyonu güvenlik, uyum ve verimlilik ile ilgili sıkı gerekliliklere sahiptir. Danfoss, yangın ve duman güvenliği, ısı yayılımı, harmonik azaltma ve EMC ve sismik uyumluluk için AC sürücü çözümleri sunar.

Gezileri olmadan güvenli

Hastanelerde, herhangi bir nedenden dolayı başarısızlık hayatları tehlikeye atabilir. Pompaları ve chillerleri tahrik eden tahrikler aşırı derecede güvenilir olmalı ve şebeke kesintilerinde neredeyse bağışık olmalıdır. Bu güvenilirliği elde etmek için, Danfoss AC sürücüler, voltaj düşüşlerini ve hatta kısa kesintileri göz ardı edecek şekilde tasarlanmıştır ve her zaman tam performans sağlar.

KaydetKaydet

KaydetKaydet

Share

Alanındaki yoğun emek, uzun tecrübe ve bilgi birikime ile değişen ve hızla gelişen Türkiye pazar koşullarında, her seviyede otomasyon ve elektrik-elektronik uygulamalarına ve ürün talebine hizmet sağlayan genç ve dinamik bir firmayız.

Comments

  1. Salim gun Says: Haziran 9, 2018 at 11:37 am

    Merhaba danfoss sürücü fiyat listesi gönderir misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pompy wtryskowe|cheap huarache shoes| bombas inyeccion|cheap jordans|cheap air max| cheap sneaker|wholesale jordans|cheap china jordans|cheap wholesale jordans