Danfoss 30 kW Sürücü (İnverter)

Danfoss 30 kW Sürücü (İnverter)

Danfoss VLT serisinin en önemli ürünlerinden olan, 30 kW 3 fazlı AC Sürücü, motor, fan, pompa ve HVAC uygulamaları için geliştirilmiş olup, hızlı ve kolay kurulumu dikkat çeker. Özellikle bina otomasyon sistemlerinde HVAC sistemlerinde geniş uygulama olan bu sürücüler, düşük harmonik oluşturur, bu da bir diğer tercih sebebidir.

VLT Serisi Katalog İndir

Bir Bakışta Danfoss VLT Sürücüler

-Spesifik olarak geliştirilmiş hızlı ve kolay devreye alma özellikleri, motor, fan, pompa ve HVAC uygulamarında sizlere kolaylık sağlar

-Danfoss’a özgü DC Link kapasitörler, sürücü ömrünü arttırır

Danfoss sürücüler pompa uygulamalarında oldukça başarılı bir çözümdür.

-Grafiksel klavye ve kurulum sihirbazı ürünü devreye almanızda hız kazandırır

-Ethernet ve RS 485 özelliği sayesinde Danfoss sürücüler otomasyon sistemine kolaylıkla entegre edebilir, hatta izleyebilirsiniz.

Danfoss sürücülerin bir diğer özelliği ise, birçok Fieldbus sahasını destekler, böylece fabrika otomasyon sistemine kolayca entegre edebilirsiniz.

-Aşırı ısınma durumunda alarm verme

-Fan kayışı izleme özelliği

-IP 20 koruma sınıfı

Danfoss VLT serisi, Profibus, Ethernet, Devicenet, Modbus, Ethercat, gibi birçok popüler FieldBus sistemini destekler. Böylece marka bağımsız şekilde fabrika veya işletmenize entegre edebilirsiniz.

Danfoss VLT Serisi Güç Serisi

  1. 3 x 200 – 240 V…………………0.25 – 37 kW
  2. 3 x 380 – 480/500 V……… 0.37 – 800 kW
  3. 3 x 525 – 600 V…………..0.75 kW 75 kW
  4. 3 x 525 – 690 V…………..1.1 kW – 1.2 MW

 

KaydetKaydet

Share

Alanındaki yoğun emek, uzun tecrübe ve bilgi birikime ile değişen ve hızla gelişen Türkiye pazar koşullarında, her seviyede otomasyon ve elektrik-elektronik uygulamalarına ve ürün talebine hizmet sağlayan genç ve dinamik bir firmayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pompy wtryskowe|cheap huarache shoes| bombas inyeccion|cheap jordans|cheap air max| cheap sneaker|wholesale jordans|cheap china jordans|cheap wholesale jordans